SLOVENSKY ENGLISH DEUTSCH

BRATISLAVA - PORTRÉT MESTA A KRAJINY

Kniha Bratislava – Portrét mesta a krajiny predstavuje hlavné mesto Slovenska nielen ako mesto s veľkou históriou, zaujímavou architektúrou a vzácnymi pamiatkami (kapitola Mesto), ale aj ako atraktívne miesto na život so sľubnou budúcnosťou. Radi by sme vám predviedli, aký kvalitný a bohatý život sa tu dá vďaka rôznorodému kultúrnemu a výnimočnému prírodnému koloritu viesť (kapitola Život). K tejto kvalite nepochybne prispieva aj jeho bezprostredné zázemie s historickými mestečkami, početnými hradmi a zámkami a prírodným prostredím, teda jeho okolie rozdelené na regióny s vlastným charakterom (kapitola Okolie). A keďže ide o hlavné mesto Slovenska, nechýba výber ikonických miest, ktoré v očiach Slovákov krajinu najlepšie reprezentujú (kapitola Slovensko).

Pri tvorbe tejto knihy sa nehľadelo na to, aké budú náklady a jediným kritériom bolo vytvoriť čo najkvalitnejšie dielo so silnou výpovednou hodnotou. Používala sa pritom tá najlepšia dostupná fotografická a letecká technika a mnohé fotografie vznikli za dobrodružných podmienok. Cieľom bolo vytvoriť čo najaktuálnejšiu knihu reprezentujúcu túto krajinu. Preto bolo dôležité vytvoriť ju v najkratšom možnom čase. Napriek tomu fotografovanie trvalo skoro dva roky. Na rozdiel od množstva iných kníh, ktoré sa zostavujú z existujúcej databázy fotografií, bol v tomto prípade zvolený presne opačný prístup. Najprv bol vytvorený koncept s dizajnom a následne sa jednotlivé strany zapĺňali fotografiami, ktoré vychádzali zo špeciálnych požiadaviek tejto publikácie. Vďaka najnovším technológiám bolo možné dopredu určiť, kedy, pri akom svetle a z akého miesta a uhla bude konkrétny motív odfotografovaný. Nasledovala obhliadka miesta v teréne a vrátili sme sa až potom, keď nastali podmienky, ktoré sme si vopred stanovili.

Verím, že môj vzťah k tejto krajine, pozitívnu energiu a vieru v jej úspech bude cítiť z každej strany knihy. Mojím želaním je, aby čo najviac ľudí prostredníctvom kúpy a darovania tejto knihy pomáhalo šíriť pozitívny a estetický imidž Slovenska spolu so mnou. Prial by som si, aby sa dostala nielen do celého sveta, ale aby ju mali ľudia doma a pripomínala im okrem toho, čo dokázali generácie pred nami aj to, o čo sa snažíme my dnes, ako aj našu zodpovednosť vytvoriť zo Slovenska ešte hodnotnejšie miesto na život pre naše deti.

Formát knihy: šírka 295 mm, výška 240 mm
Počet strán: 196
Jazyky: trojjazyčná - slovensky, anglicky, nemecky
Väzba: V8, tvrdé dosky
Spracovanie: prebal s matným laminovaním
ISBN: 978-80-89159-61-1
EAN: 9788089159611

Cena pri online objednávke: 35 € (cena za 1 kus bez personalizácie logom)
Zvýhodnená cena pri objednávke 10-99 kusov: 33 € / ks
Zvýhodnená cena pri objednávke 100 a viac kusov: 30 € / ks

Ponúkame vám možnosť personalizácie knihy logom firmy na zadnú stranu prebalu knihy.
Kniha sa tak stane ideálnym darom alebo upomienkovým predmetom pre firmy a veľké korporácie.
Minimálny odber pri personalizácii je 10 kusov, cena +4 € / ks.


© MS AGENCY, S.R.O., ALL RIGHTS RESERVED, DESIGN BY DUOMEDIA